0
Twój koszyk jest pusty.

Centralne ogrzewanie Łódź


Sanigaz zawsze solidnie
Sanigaz zawsze solidnie

Firma Sanigaz to solidny i rzetelny kontrahent.

W zakres naszych prac wchodzi między innymi : naprawa różnych instalacji m.in. Wodnych c.o gazowych zawsze szybko i profesjonalnie, również montaż instalacji wodnych i kanalizacyjnych , montaż ogrzewania centralnego , montaż ogrzewania podłogowego, montaż i naprawa kotłowni olejowych, gazowych również na paliwa stałe, montaż kolektorów słonecznych, montaż i naprawa pompy ciepła.

Robimy również instalacje gazowe spawane oraz na lut twardy miedziane, dokładnie sprawdzamy szczelność instalacji gazowych o przyłączy instalacji gazowych.

Zlecenia zawsze realizujemy szybko ale profesjonalnie i fachowo.

Grupa profesjonalistów pracujących w naszej firmie zajmie się naprawą czy też montażem oraz doradzi z jakich materiałów i jakich technik najlepiej skorzystać. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu oraz solidnych narzędziach renomowanych marek. Działając przez wiele lat w tej branży zdążyliśmy dobrze poznać jej specyfikę oraz wykształcić najwyższe standardy obsługi klienta oraz wykonywanych usług.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm i innych instytucji, spółdzielni mieszkaniowych, administracji.

Oferujemy kompleksową obsługę całych budynków.

W naszej ofercie staraliśmy się połączyć wysoką jakoś usług z bardzo atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy do zapoznania się w całości z naszą ofertą w razie pytań zachęcamy do kontaktu, fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

y>